Odense 5270 Odense N Bogensevej Nr. 43
Ejendomsoplysninger · BBR

Bogensevej 43
5270 Odense N

Ejeren har ikke tændt signal endnu

søger denne type bolig i 5270 lige nu.

Areal 79 m²
Type Ejerlejlighed
Opført 1897
Værelser 3
house

Ejer du Bogensevej 43?

Test markedet diskret uden mægler.
Se hvem der leder efter netop din boligtype i dit postnummer, test din pris på rigtige boligsøgende — gratis.
Start her, før du beslutter dig.

Tjek din indbakke

Vi har sendt dig et link — klik på det for at komme direkte ind i appen.

person_search

Søger du bolig i 5270?

De fleste boliger skifter hænder uden du ser dem.
Ejeren sælger til naboen, kollegaen, svigermors veninde.
Du hører om det bagefter.

Tjek din indbakke

M²-priser · Odense
11.299 kr/m² ↑ 3.8% på 12 mdr.
Villa 17.066 kr/m² +6.8%
Ejerlejlighed (denne boligtype) 11.299 kr/m² +3.8%
Rækkehus 17.066 kr/m² +6.8%

Gennemsnitlige m²-priser for solgte boliger i Odense det seneste år. Kilde: Danmarks Statistik.

Prisberegner · Odense N

Hvad er en ejerlejlighed i 5270 værd?

Indtast m² og se et estimat.

892.621 kr.

Baseret på gns. m²-pris 11.299 kr/m². Ikke en vurdering.

Økonomiske fordele

Spar op til 75.000 kr.

Ved at handle uden om traditionelle mæglersalærer sparer du formuer.
BoligSignal forbinder ejer og søger direkte gennem data, ikke provision.

  • check_circle Byg dit eget køberkartotek — til den dag du skal sælge
  • check_circle Ingen liggetid — bliv så længe du vil
  • check_circle Få en gratis prishjælp af Jacob
Typisk besparelse
75.000 kr.
Ved at finde hinanden direkte i stedet for via mægler
Om denne bolig

Bogensevej 43 er en ejerlejlighed på 79 m² beliggende i Odense N (5270). Boligen er opført i 1897 og har dermed en solid historik i området.Med 3 værelser og et gennemsnit på 26 m² per værelse er det en velindrettet lejlighed.Den gennemsnitlige m²-pris for ejerlejligheder i Odense N er 11.299 kr/m².

Om Odense N

Odense N omfatter Næsby, Skibhuskvarteret og Lumby nord for centrum. Her finder du en blanding af ældre bykvarterer tæt på havnen og nyere boligområder længere mod nord. God offentlig transport og let adgang til Odense centrum og universitetsmiljøet på SDU.

format_quote
"Jeg er uddannet finansiel rådgiver og tidl. ejendomsmægler. Jeg byggede BoligSignal så du ikke behøver en mægler næste gang du skal handle. Du beholder samme jura og får samme tryghed som i en almindelig handel."
— Jacob Bjørn, stifter af BoligSignal

For dig der leder

Find boligen før alle andre

De fleste boliger skifter hænder uden du nogensinde ser dem. Ejeren sælger til naboen, kollegaen, svigermors veninde — du hører om det bagefter. På BoligSignal ser du ejere før de sætter til salg.

  • check_circle Skriv direkte til ejeren — ingen mægler i midten
  • check_circle Få besked når en ejer i dit område kommer på
  • check_circle aktive ejere i 5270 lige nu
Signal-oversigt
Grå – ikke nu
Gul – måske, bank på
Grøn – åben for kontakt

Gratis oprettelse

Spar op til 75.000 kr. den dag du sælger.