Odense 5220 Odense SØ Vægtens Kvarter Nr. 358
Ejendomsoplysninger · BBR

Vægtens Kvarter 358
5220 Odense SØ

Ejeren har ikke tændt signal endnu

søger denne type bolig i 5220 lige nu.

Areal 76 m²
Type Rækkehus
Opført 1981
Værelser 3
house

Ejer du Vægtens Kvarter 358?

Test markedet diskret uden mægler.
Se hvem der leder efter netop din boligtype i dit postnummer, test din pris på rigtige boligsøgende — gratis.
Start her, før du beslutter dig.

Tjek din indbakke

Vi har sendt dig et link — klik på det for at komme direkte ind i appen.

person_search

Søger du bolig i 5220?

De fleste boliger skifter hænder uden du ser dem.
Ejeren sælger til naboen, kollegaen, svigermors veninde.
Du hører om det bagefter.

Tjek din indbakke

M²-priser · Odense
18.527 kr/m² ↓ 0.0% på 12 mdr.
Villa 18.527 kr/m² 0.0%
Rækkehus (denne boligtype) 18.527 kr/m² 0.0%

Gennemsnitlige m²-priser for solgte boliger i Odense det seneste år. Kilde: Danmarks Statistik.

Prisberegner · Odense SØ

Hvad er en rækkehus i 5220 værd?

Indtast m² og se et estimat.

1.408.052 kr.

Baseret på gns. m²-pris 18.527 kr/m². Ikke en vurdering.

Økonomiske fordele

Spar op til 75.000 kr.

Ved at handle uden om traditionelle mæglersalærer sparer du formuer.
BoligSignal forbinder ejer og søger direkte gennem data, ikke provision.

  • check_circle Byg dit eget køberkartotek — til den dag du skal sælge
  • check_circle Ingen liggetid — bliv så længe du vil
  • check_circle Få en gratis prishjælp af Jacob
Typisk besparelse
75.000 kr.
Ved at finde hinanden direkte i stedet for via mægler
Om denne bolig

Vægtens Kvarter 358 er en rækkehus på 76 m² beliggende i Odense SØ (5220). Boligen er opført i 1981 i en periode med moderne byggeteknikker.Med 3 værelser og et gennemsnit på 25 m² per værelse.Den gennemsnitlige m²-pris for rækkehuse i Odense SØ er 18.527 kr/m².

Om Odense SØ

Odense SØ omfatter Seden, Agedrup og området omkring Korsløkke øst for centrum. Her finder du rolige boligområder med villaer og rækkehuse, tæt på Odense Å og med let adgang til motorvejen. Populært blandt familier der søger ro med kort pendlerafstand.

format_quote
"Jeg er uddannet finansiel rådgiver og tidl. ejendomsmægler. Jeg byggede BoligSignal så du ikke behøver en mægler næste gang du skal handle. Du beholder samme jura og får samme tryghed som i en almindelig handel."
— Jacob Bjørn, stifter af BoligSignal

For dig der leder

Find boligen før alle andre

De fleste boliger skifter hænder uden du nogensinde ser dem. Ejeren sælger til naboen, kollegaen, svigermors veninde — du hører om det bagefter. På BoligSignal ser du ejere før de sætter til salg.

  • check_circle Skriv direkte til ejeren — ingen mægler i midten
  • check_circle Få besked når en ejer i dit område kommer på
  • check_circle aktive ejere i 5220 lige nu
Signal-oversigt
Grå – ikke nu
Gul – måske, bank på
Grøn – åben for kontakt

Gratis oprettelse

Spar op til 75.000 kr. den dag du sælger.